Warsztaty otwarte - dzielimy się tym, co dobre

Wiemy jak improwizacja zmienia podejście do życia, wiemy, że posiadając umiejętności i postawę „improwizatora" można łatwiej i przyjemniej żyć.
Organizujemy otwarte warsztaty z improwizacji, na które może zapisać się każdy. Nie potrzeba doświadczenia - wystarczy pozytywne nastawienie i otwartość na nowe rzeczy.
Zapraszamy, jeżeli chcesz miło spędzić czas po pracy i poznać nowych ludzi. Pobawić się twórczo zyskując lekkość w życiu i dać sobie solidną dawkę kreatywnego śmiechu.
W bezpiecznej atmosferze i pod okiem nas - improwizatorów z teatru Bez Klepki, doświadczysz improwizacji w grupie, nauczysz się jej podstawowych zasad i przećwiczysz je w akcji podczas improwizowanych ćwiczeń, zabaw, gier i scen.

 

Najbliższe terminy warsztatów:

W najbliższym czasie nie są zaplanowane żadne wydarzenia.

Opinie uczestników

Zawsze wychodzę z energią która jest ze mną długo długo

Pierwsze warsztaty … niewiadoma, kolejne warsztaty … również nie wiadomo. I to właśnie jest wartością którą tam znajduję. Mam możliwości wyjścia że schematów, stagnacji, rutyny. Zawsze wychodzę z energią która jest ze mną długo długo. Warsztaty za każdym razem mnie… Read more „Zawsze wychodzę z energią która jest ze mną długo długo”

Aneta

Trzeba doświadczyć żeby zrozumieć

Nie sposób zrozumieć niczego, jeśli się tylko o tym czyta. Byłam na warsztatach, to dzięki nim udało mi się wyjść z nawykowego sposobu myślenia I działania. Żyjemy zbyt intensywnie, by nic się nie zmieniało, było znane i poukładane. Działasz w… Read more „Trzeba doświadczyć żeby zrozumieć”

Agata Gazda

Impro zasady również w życiu

Warsztaty w bardzo przyjazny sposób uczą elastyczności kreatywności i co najważniejsze otwartości na to co przynosi życie. Po warsztatach zdecydowanie łatwiej odnaleźć mi się w sytuacjach nieznanych czy zaskakujących. Bardzo lubię na warsztatach różne informacje przekazywane przez prowadzących dotyczące impro,… Read more „Impro zasady również w życiu”

Estera

Po tym świat już nie będzie taki sam:-)

Warsztacik był genialny, dużo prawdziwej gry na boisku i fantastycznej praktyki. To nie tylko wietrzenie, ale i przewracanie wszystkiego na półkach, a potem przestawianie samej szafy. Po tym świat już nie będzie taki sam:-)

Wojtek

Dostałam narzędzia, które mogę wykorzystać na lekcjach i podczas zajęć integracyjnych

Warsztaty Intro do Impro to wspaniała przygoda dla mnie. Czas, który tam spędziłam to przede wszystkim  relaks i odprężenie a to bardzo potrzebne nam wszystkim. Po drugie dostałam wspaniałe narzędzia, które mogę wykorzystać na lekcji wychowawczej, czy podczas zajęć integracyjnych.… Read more „Dostałam narzędzia, które mogę wykorzystać na lekcjach i podczas zajęć integracyjnych”

Anna
XCIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. Gen. Stanisława Maczka