Pewność w wystąpieniach

Wystąpienia publiczne często wzbudzają niepokój - wszyscy znamy te pojawiające się w głowie pytania: jak wypadnę, czy dam radę, jak będę wyglądać, a co jak zapomnę, a jak trzymać ręce, a nogi, aaaaaaaaaaa!?
Po naszym warsztacie tych pytań będzie mniej, a poziom spontaniczności i pewności siebie znacznie wzrośnie.
Bazując na ćwiczeniach ze świata improwizacji doświadczycie tego, jak nabrać dystansu do przemawiania, jak uciszyć wewnętrznego krytyka i jak poczuć się dobrze mając w perspektywie prezentację w firmie. Obudzicie w sobie gotowość do występowania i poczujecie radość z tego, że możecie podzielić się z ludźmi tym, co macie do przekazania.

Jedną z często powtarzanych maksym w improwizacji jest „You are enough”, które w wolnym tłumaczeniu oznacza – ty wystarczysz, taka, taki, jaki jesteś. Chcemy, żebyście to poczuli na tym warsztacie.
Jak zwykle na warsztatach z improwizacji Bez Klepki możecie spodziewać się:
  • wielu nowych doświadczeń,
  • przekraczania pewnych granic
  • i zdecydowanie dobrej zabawy.
Prowadzący: Warsztat prowadzą trenerzy i aktorzy Teatru Improwizowanego Bez Klepki.

Teatr Improwizowany BEZ KLEPKI od pięciu lat regularnie występuje na warszawskich scenach, mamy na koncie ponad 200 występów. Fascynuje nas improwizacja i zastosowanie jej zasad w życiu i pracy. Tym, co wyróżnia nas na tle innych grup improwizacyjnych, jest duże doświadczenie biznesowe - pracujemy lub pracowaliśmy w międzynarodowych korporacjach oraz firmach prywatnych, jako zarządzający, projekt menedżerowie, specjaliści od mediów, copywriterzy i graficy. Wiemy na własnym przykładzie jakie korzyści daje stosowanie zasad impro w życiu i biznesie, dlatego dzielimy się tymi doświadczeniami prowadząc warsztaty otwarte oraz treningi dla firm.

Bilet pojedynczy: 60 PLN
Bilet podwójny: 105 PLN

Masz pytanie - zadzwoń: 601 77 77 56 (Ania)

Opinie uczestników

Dostałam narzędzia, które mogę wykorzystać na lekcjach i podczas zajęć integracyjnych

Warsztaty Intro do Impro to wspaniała przygoda dla mnie. Czas, który tam spędziłam to przede wszystkim  relaks i odprężenie a to bardzo potrzebne nam wszystkim. Po drugie dostałam wspaniałe narzędzia, które mogę wykorzystać na lekcji wychowawczej, czy podczas zajęć integracyjnych.… Read more „Dostałam narzędzia, które mogę wykorzystać na lekcjach i podczas zajęć integracyjnych”

Anna
XCIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. Gen. Stanisława Maczka

Zawsze wychodzę z energią która jest ze mną długo długo

Pierwsze warsztaty … niewiadoma, kolejne warsztaty … również nie wiadomo. I to właśnie jest wartością którą tam znajduję. Mam możliwości wyjścia że schematów, stagnacji, rutyny. Zawsze wychodzę z energią która jest ze mną długo długo. Warsztaty za każdym razem mnie… Read more „Zawsze wychodzę z energią która jest ze mną długo długo”

Aneta

Impro zasady również w życiu

Warsztaty w bardzo przyjazny sposób uczą elastyczności kreatywności i co najważniejsze otwartości na to co przynosi życie. Po warsztatach zdecydowanie łatwiej odnaleźć mi się w sytuacjach nieznanych czy zaskakujących. Bardzo lubię na warsztatach różne informacje przekazywane przez prowadzących dotyczące impro,… Read more „Impro zasady również w życiu”

Estera

Trzeba doświadczyć żeby zrozumieć

Nie sposób zrozumieć niczego, jeśli się tylko o tym czyta. Byłam na warsztatach, to dzięki nim udało mi się wyjść z nawykowego sposobu myślenia I działania. Żyjemy zbyt intensywnie, by nic się nie zmieniało, było znane i poukładane. Działasz w… Read more „Trzeba doświadczyć żeby zrozumieć”

Agata Gazda

Po tym świat już nie będzie taki sam:-)

Warsztacik był genialny, dużo prawdziwej gry na boisku i fantastycznej praktyki. To nie tylko wietrzenie, ale i przewracanie wszystkiego na półkach, a potem przestawianie samej szafy. Po tym świat już nie będzie taki sam:-)

Wojtek

 

Wszystkie nadchodzące warsztaty