Zespół Bez Klepki

Od pięciu lat regularnie występujemy na warszawskich scenach, mamy na koncie ponad 200 występów. Fascynuje nas improwizacja i zastosowanie jej zasad w życiu i pracy. Tym, co wyróżnia nas na tle innych grup improwizacyjnych, jest duże doświadczenie biznesowe -  pracujemy lub pracowaliśmy w międzynarodowych korporacjach oraz firmach prywatnych, jako zarządzający, projekt menedżerowie, specjaliści od mediów, copywriterzy i graficy. Jesteśmy w różnym wieku, zawodowo pochodzimy z odmiennych światów i jest nas w grupie prawie po równo - kobiet i mężczyzn.
Wiemy na własnym przykładzie jakie korzyści daje stosowanie zasad impro w życiu i biznesie, dlatego dzielimy się tymi doświadczeniami prowadząc warsztaty otwarte oraz treningi dla firm.

Agnieszka

Śpiewająca w Operze, na scenie w życiu. Odważna, przebojowa, żadnej pracy się nie boi.

Monika

Improwizatorka ze światowym doświadczeniem. Uczy się nieustannie. Improwizuje po polsku i po angielsku.

Ania

Menedżer w rodzinnej firmie. Zmienia kolor włosów cyklicznie. Lubi przytulać psy i koty.

Piotr

Trener, coach, copywriter. Szkolił się z improwizacji w Polsce i w USA.  Wierzy, że dzięki pozytywnemu nastawieniu tworzy się lepszy świat.

Marcin

Mediowy "stary wyjadacz", fan Stanów Zjednoczonych i Jeleniej Góry. Wrażliwiec, który na scenie prawie zawsze wyciąga broń.

Jacek

Wieloletni pracownik tzw korpo, w którym żyje między innymi dzięki technikom impro. Z zamiłowania golfista, coach i trener.

Robert

As konstruktywnej krytyki i krytycznego myślenia. Grafik, wolny strzelec, ojciec dorastającym dzieciom

Sprawdź nasz fanpage!

Obserwuj nas na Facebooku!