Elastyczność w każdej sytuacji

Życie, zarówno osobiste jak i zawodowe, to częste zmiany - nowe okoliczności, ludzie, miejsca, wyzwania. W czasie Twojej prezentacji ktoś zadaje zaskakujące pytanie, chcesz przekonać kogoś do swoich racji lub jesteś w nowym miejscu, gdzie nie znasz nikogo. Trzeba się szybko odnaleźć i skutecznie komunikować.

Tych postaw i umiejętności w niezwykle sprawny i atrakcyjny sposób uczy improwizowanie, czyli spontaniczne reagowanie bez przygotowania, tworzenie wymyślonej rzeczywistości bez planu, w pełni "tu i teraz".

To wyjątkowe warsztaty oparte o narzędzia i fundamenty improwizacji teatralnej. Na nich ćwiczy się zasady twórczego porozumiewania się, w improwizowanych scenkach poprawia elastyczność i spontaniczność wchodzenia w nowe sytuacje, uczy się postaw oraz technik, dzięki którym zwiększa się pewność siebie oraz efektywna komunikacja i współpraca.

Kto zyska uczestnicząc w tych warsztatach? 
  • Osoby, które chcą zwiększyć pewność siebie w pracy i w życiu
  • Ci, którzy w nowych sytuacjach odczuwają stres
  • Ci, którzy pracują w zmiennym środowisku, gdzie ciągła zmiana jest dniem powszednim
  • Członkowie zespołów, którzy chcą poprawić wzajemne zrozumienie i współpracę
Po tym warsztacie:
  • zwiększysz elastyczność i spontaniczność reakcji
  • podniesiesz pewność siebie w nowych sytuacjach i trudniej będzie Cię zaskoczyć
  • nauczysz się skutecznych postaw i narzędzi, dzięki którym współpraca z innymi stanie się znacznie efektywniejsza
Prowadzący: Warsztat prowadzą trenerzy i aktorzy Teatru Improwizowanego Bez Klepki.

Teatr Improwizowany BEZ KLEPKI od pięciu lat regularnie występuje na warszawskich scenach, mamy na koncie ponad 200 występów. Fascynuje nas improwizacja i zastosowanie jej zasad w życiu i pracy. Tym, co wyróżnia nas na tle innych grup improwizacyjnych, jest duże doświadczenie biznesowe - pracujemy lub pracowaliśmy w międzynarodowych korporacjach oraz firmach prywatnych, jako zarządzający, projekt menedżerowie, specjaliści od mediów, copywriterzy i graficy. Wiemy na własnym przykładzie jakie korzyści daje stosowanie zasad impro w życiu i biznesie, dlatego dzielimy się tymi doświadczeniami prowadząc warsztaty otwarte oraz treningi dla firm.

Bilet pojedynczy: 60 PLN
Bilet podwójny: 105 PLN

Masz pytanie - zadzwoń: 601 77 77 56 (Ania)

Opinie uczestników

Trzeba doświadczyć żeby zrozumieć

Nie sposób zrozumieć niczego, jeśli się tylko o tym czyta. Byłam na warsztatach, to dzięki nim udało mi się wyjść z nawykowego sposobu myślenia I działania. Żyjemy zbyt intensywnie, by nic się nie zmieniało, było znane i poukładane. Działasz w… Read more „Trzeba doświadczyć żeby zrozumieć”

Agata Gazda

Zawsze wychodzę z energią która jest ze mną długo długo

Pierwsze warsztaty … niewiadoma, kolejne warsztaty … również nie wiadomo. I to właśnie jest wartością którą tam znajduję. Mam możliwości wyjścia że schematów, stagnacji, rutyny. Zawsze wychodzę z energią która jest ze mną długo długo. Warsztaty za każdym razem mnie… Read more „Zawsze wychodzę z energią która jest ze mną długo długo”

Aneta

Impro zasady również w życiu

Warsztaty w bardzo przyjazny sposób uczą elastyczności kreatywności i co najważniejsze otwartości na to co przynosi życie. Po warsztatach zdecydowanie łatwiej odnaleźć mi się w sytuacjach nieznanych czy zaskakujących. Bardzo lubię na warsztatach różne informacje przekazywane przez prowadzących dotyczące impro,… Read more „Impro zasady również w życiu”

Estera

Dostałam narzędzia, które mogę wykorzystać na lekcjach i podczas zajęć integracyjnych

Warsztaty Intro do Impro to wspaniała przygoda dla mnie. Czas, który tam spędziłam to przede wszystkim  relaks i odprężenie a to bardzo potrzebne nam wszystkim. Po drugie dostałam wspaniałe narzędzia, które mogę wykorzystać na lekcji wychowawczej, czy podczas zajęć integracyjnych.… Read more „Dostałam narzędzia, które mogę wykorzystać na lekcjach i podczas zajęć integracyjnych”

Anna
XCIV LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. Gen. Stanisława Maczka

Po tym świat już nie będzie taki sam:-)

Warsztacik był genialny, dużo prawdziwej gry na boisku i fantastycznej praktyki. To nie tylko wietrzenie, ale i przewracanie wszystkiego na półkach, a potem przestawianie samej szafy. Po tym świat już nie będzie taki sam:-)

Wojtek

 

Wszystkie nadchodzące warsztaty