Pomysł na Dzień Kobiet w firmie!
„Improwizacja jest kobietą!”
Z kawą można nie trafić w gusta, pończochy już dawno kobiety kupują sobie same, a nieśmiertelne goździki można potraktować jako żart 😉
Jesteśmy zdania, że kobiety (i mężczyzn) każdego dnia należy traktować bardzo dobrze i wyjątkowo, ale czasem przyjemnie jest zrobić coś ekstra z okazji Dnia Kobiet. Takim wyjątkowym akcentem mogą być warsztaty oparte o metody improwizacji teatralnej: „Improwizacja jest kobietą!”.
Czy warsztaty są tylko dla kobiet? Ależ skąd! Każdy może podczas nich ćwiczyć zasady twórczego porozumiewania się, w improwizowanych scenkach poprawić elastyczność i spontaniczność wchodzenia w nowe sytuacje, uczyć się postaw oraz technik, dzięki którym rośnie pewność siebie, a komunikacja i współpraca staje się bardziej efektywna.
Wszystko to w atmosferze zgody na popełnianie błędów i bez oceniania, czy coś jest dobre albo złe.
Warsztaty w całości utrzymane są w lekkiej atmosferze, oparte na humorze i kreatywnym tworzeniu. Uwaga: umożliwia poznanie swoich współpracowników z zupełnie nowej strony!
Zapewnia zarówno rozwój umiejętności ale także solidną dawkę endorfin 🙂

Coś więcej niż zabawa
Świetna zabawa, integracja i przy okazji coś więcej o nas samych dla nas. Gorąco polecam!
Ścisłe umysły z IT improwizują
To nie lada wyzwanie zachęcić 30 ścisłych umysłów z branży IT do improwizacji, grupie BezKlepki to się udało! Świetna zabawa i profesjonalizm. Bawiąc się i śmiejąc do łez, mogliśmy odkryć ukryte talenty własne, a także kolegów z pracy jak również poznać wskazówki przydatne do prowadzenia prezentacji wszelkiego rodzaju. Szczerze polecamy!!! 🙂
Integracja w nieoficjalnej atmoferze
Wszystkim się podobało – udało się zintegrować w nieoficjalnej atmosferze i nauczyć się słuchać siebie nawzajem poprzez improv acting! ?

Jakie postawy i umiejętności wzmacnia impro?
-
Akceptację innych i docenianie różnorodności
W improwizacji nie ma złych pomysłów - każdy z nich można twórczo rozwinąć i stworzyć coś ciekawego. Improwizacja uczy odwagi wychodzenia ze swoimi pomysłami, wyzbycia się ocen oraz tworzenia warunków, w którym każdy może dołożyć swój twórczy wkład.
-
Rozwijanie pomysłów innych
Improwizując nie mamy czasu na „kłócenie się”. Najlepszą i konieczną strategią jest podążanie za pomysłami, które się pojawiają i rozwijanie ich. Uczymy się mówić „tak i” zamiast „tak, ale”.
-
Aktywne słuchanie
Bo w impro trzeba najpierw usłyszeć i zrozumieć partnerów, żeby to, co wspólnie tworzymy miało ręce i nogi. Postawa koncentracji na sobie i tym, co się ma fantastycznego do powiedzenia (by zrobić wrażenie na innych) tu nie działa.
-
Elastyczność reakcji i spontaniczność w działaniu
Tu nie ma zwlekania z decyzją. Trzeba „dać coś od siebie” i reagować na nieustannie zmieniającą się sytuację. Nie mając czasu i możliwości na wcześniejsze przygotowanie, wychodzimy poza utarte schematy, a to idealny sposób na ćwiczenie elastyczności i umiejętności pewnego wchodzenia w nowe sytuacje.
Jak to zorganizować?
Skontaktuj się z nami w sprawie wyceny i organizacji: Piotr +48 501 67 12 67 lub Ania +48 601 77 77 56 lub teatr@bezklepki.pl
Do przeprowadzenia warsztatów potrzebna będzie przestrzeń – około 40m2 (na 14-16 osób) + krzesła
Rekomendowany czas: 2.5h (z przerwą)
Pełna oferta warsztatów dla firm i organizacji --> http://bezklepki.pl/dla-firm/warsztaty-firmowe/