Elastyczność w każdej sytuacji
Życie, zarówno osobiste jak i zawodowe, to częste zmiany ? nowe okoliczności, ludzie, miejsca, wyzwania. W czasie Twojej prezentacji ktoś zadaje zaskakujące pytanie, chcesz przekonać kogoś do swoich racji lub jesteś w nowym miejscu, gdzie nie znasz nikogo. W każdej z powyższych sytuacji trzeba się szybko odnaleźć i skutecznie komunikować. Tych właśnie postaw i umiejętności w niezwykle sprawny i atrakcyjny sposób uczy improwizowanie, czyli spontaniczne reagowanie bez przygotowania, tworzenie wymyślonej rzeczywistości bez planu, w pełni ?tu i teraz?. 
Proponujemy wyjątkowy warsztat oparty o narzędzia i fundamenty improwizacji teatralnej. Na nim ćwiczy się zasady twórczego porozumiewania się, w improwizowanych scenkach poprawia elastyczność i spontaniczność wchodzenia w nowe sytuacje, uczy się postaw oraz technik, dzięki którym zwiększa się pewność siebie oraz efektywna komunikacja i współpraca.
Po tym warsztacie:
  • zwiększa się elastyczność i spontaniczność reakcji uczestników
  • podnosi się ich pewność siebie w nowych sytuacjach, i trudniej będzie ich zaskoczyć uczestnicy nauczą się skutecznych postaw i narzędzi, dzięki którym współpraca w zespołach stanie się znacznie efektywniejsza

 

Kto zyska uczestnicząc w tych warsztatach? 
  • Osoby, które chcą zwiększyć pewność siebie w pracy i w życiu
  • Ci, którzy w nowych sytuacjach odczuwają stres
  • Ci, którzy pracują w zmiennym środowisku, gdzie ciągła zmiana jest dniem powszednim
  • Członkowie zespołów, którzy chcą poprawić wzajemne zrozumienie i współpracę

Inne warsztaty