Warsztaty dla firm i organizacji

Improwizacja udaje się wtedy, kiedy ludzie aktywnie się słuchają, obdarzają się uwagą, są skupieni na chwili obecnej, akceptują pomysły partnerów i kreatywnie je rozwijają, wzajemnie sobie ufają oraz kiedy elastycznie współdziałają, spontanicznie reagując i przejmując lub kiedy trzeba oddając rolę lidera. Tak się składa, że wyżej opisany zestaw postaw i kompetencji jest kluczem do dobrej, efektywnej komunikacji międzyludzkiej oraz owocnej, skutecznej współpracy w zespole, firmie lub organizacji.

Tego uczymy i pozwalamy doświadczać, dodatkowo w atmosferze dobrej zabawy i rozluźnienia, która świetnie sprzyja nabywaniu umiejętności.

Sprawdź nas zamawiając do firmy krótki warsztat - IMPRO-LUNCH

Część z naszego zespołu to doświadczeni trenerzy, coachowie i praktycy biznesu, dzięki czemu możemy zaproponować treningi zarówno oparte wyłącznie o improwizację jak i takie łączące kilka technik przekazywania wiedzy i nauczania.

Proponujemy warsztaty trwające od 1.5 do 6 godzin, oraz cykle treningowe oparte o improwizację.

Możemy zbudować warsztat dla konkretnej grupy ludzi znając potrzeby zespołu.

Prowadzimy warsztaty po polsku i po angielsku.

Dlaczego Improwizacja jest tak nowatorska jako narzędzie pracy z ludźmi?

◉ Znacznie szybciej pobudza kreatywność i spontaniczność– bo w improwizacji tworzymy bez przygotowania, więc nie ma czasu na zawahanie, trzeba szybko reagować.

◉ Sprawniej buduje współpracę i zaufanie w zespole – bo do improwizacji niezbędne jest aktywne słuchanie, akceptacja i rozwijanie pomysłów partnerów.

◉ Skuteczniej wzmacnia pewność siebie, elastyczność działania i przełamuje schematy myślenia – bo improwizacja w swojej naturze jest nieprzewidywalna. Każdy krok w tworzeniu „tu i teraz” to adaptacja do nowej sytuacji.

Improwizacja w biznesie na świecie

When you understand your team’s needs and can communicate your own, you can all work together to solve the same problem.

No matter what kind of team you’re on, improv or tech, your goal is to work together to end up in the same place. The weird and wacky journey that happens in between is all part of the fun.

— Kelsie Anderson (Improv for Business: 5 Reasons Your Tech Team Should Take an Improv Class), https://blog.capterra.com/improv-for-business/