Trudny projekt, monotonia pracy, napięcia w zespole lub spadek kreatywności?

....chcesz temu szybko zaradzić - mamy dla Ciebie propozycję!

IMPRO-LUNCH - oferta dla firm i organizacji

Zamów improwizatorów scenicznych w umownej „porze lunchu” do swojej firmy na 30. minutowy warsztat improwizacji.
Na takim mikrowarsztacie skosztujcie tego, czym jest improwizacja w grupie, jaką lekkość i dystans zapewnia oraz jak duży ma potencjał w integrowaniu i wspieraniu współpracy w zespole.

Jak to będzie wyglądało:

Po uzgodnieniu terminu przyjdziemy do Twojego biura i dla wybranej grupy ochotników przeprowadzimy 30 minutowy warsztat improwizacji. Będzie to seria ćwiczeń grupowych lub indywidualnych, scen lub gier improwizowanych. Wszystko zależy od dnia i nastroju 🙂

Co dostaniecie w menu:

  • pół godziny twórczej zabawy
  • luz i dystans
  • przewietrzenie głowy z utartych schematów
  • większą spontaniczność i elastyczność
  • wyższy poziom uważności
  • naturalną współpracę w grupie

Czego potrzebujemy

  • Sali lub miejsca warsztatowego, o powierzchni ok. 30 m
  • Grupy chętnych - max 15 osób

Czemu to robimy:

Jesteśmy grupą improwizatorów i trenerów improwizacji. Wiemy, że improwizacja zmienia życie ludzi na lepsze, jest znakomitym narzędziem budowania współpracy w grupie, rozwijania indywidualnej pewności siebie, pobudzania kreatywności oraz elastyczności i spontaniczności reakcji. Ma zastosowanie zarówno w firmach jak i w życiu prywatnym. Proponujemy lunchową porcję improwizacji „na spróbowanie”. Jeżeli się Wam spodoba, możemy zaproponować obiad z 3 dań lub pełny całodniowy catering 😉

Chcesz zamówić Impro-lunch?

zadzwoń +48 501 67 12 67 lub napisz na teatr.bezklepki@gmail.com

Czym jest improwizacja?

W skrócie „Impro”. To forma sztuki scenicznej, w której grupa aktorów – improwizatorów spontanicznie tworzy na oczach widzów wymyśloną rzeczywistość. Innymi słowy: każdy padający z ust improwizatorów tekst, powstająca fabuła, postacie i ich wzajemne relacje, wymyślane są na poczekaniu, bez wcześniej przygotowanego scenariusza lub reżyserii.

Impro w biznesie

Zasady wykorzystywane przez improwizatorów mają zastosowanie w świecie firm i organizacji. Takie umiejętności jak elastyczne reagowanie, wzajemne słuchanie się, akceptowanie i wspólne rozwijanie pomysłów stanowią podstawę efektywnej współpracy. W oparciu o zasady improwizacji scenicznej tworzymy warsztaty i treningi dla firm oraz zespołów. Dzięki zastosowaniu niekonwencjonalnych metod przekazujemy ludziom zasady i wartości, których mogą doświadczyć bezpośrednio w trakcie trwania zajęć. Więcej o naszych treningach można poczytać tutaj.

Chcę wiedzieć więcej!

Wybrani uczestnicy, którzy dzielili się w Social media informacją o impro-lunchu 🙂